vedení účetnictví
daňová evidence
daňové poradenství
finanční poradenství.

www.vse-pro-dane.cz

Daňový kalendář

Sháníte účetní? - Nevíte si rady s kontrolním hlášením DPH? Potřebujete zpracovat účetnictví a mzdy? Neumíte vyplnit daňové přiznání. Kontaktujte mě na tel. 774 995 905 >

Naše služby

Vedení účetnictví a daňová evidence

Zpracování podvojného účetnictví nebo daňové evidence (dříve jednoduché účetnictví) plném rozsahu nebo dle požadavků klienta. Zpracování účetnictví pro plátce i neplátce DPH. Zpracování za libovolné časové období - měsíčně, čtvrtletně. Nabízím i rekonstrukci, zpětné zpracování nebo kontrolu účetnictví.

Vedení personalistiky a zpracování mezd

Zpracování mezd a personalistika pro malé i velké organizace.

Výpočet mzdy a vypracování mzdových lístků, výplatních listin, bankovních příkazů. Formuláře a přehledy pro všechny typy odvodů pro sociální a zdravotní pojištění. Roční mzdové vyúčtování, zpracování a vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a daně z příjmů placené srážkou atd.

Výpočet, vyplnění a případně doručení přihlášek, odhlášek a přehledů pojišťovnám.

Evidence osobních údajů zaměstnanců - pracovní smlouvy, dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce, platové výměry, hmotná odpovědnost atd.

Účetní a daňové poradenství

Účetní a daňové poradenství a konzultace pro stálé klienty i pro externí zájemce.. 

Zastupování na úřadech

Na základě plné moci zastoupím klienty na úřadech, jednáních nebo kontrolách na úřadech.

Daňové služby

Vyplnění všech typů daňových přiznání - daně z příjmů, daně z přidané hodnoty, silniční daně, darovací daně, daně z převodu nemovitostí, dědictví atd.

Kde?

Zpracováváme účetnictví pro klienty hlavně pro oblast Kolín, Kutná Hora, Český Brod, Poděbrady a okolí. Pokud nejste z vyjmenovaných oblastí a přesto chcete využít našich služeb v oblasti účetnictví a daní, neváhejte nás kontaktovat:

telefonicky: 774 995 905

mailem: eva.kramlova@vse-pro-dane.cz

osobně: dle dohody